}

7/24 Teknik

Servis Hizmeti

msdelektriksistemleri
@gmail.com

BİZE ULAŞIN

0543 448 61 70

MSD ALÇI, BOYA, DEKORASYON HİZMETİ

Alçıpan – Boya – Dekorasyon – Işıklı Tavan – Dolgu – Köpük – Bant Asma Tavan – Duvar Bölme – Karolam Asma Tavan – Led Asma Tavan – Boya – Aksesuar – Sıva – Mantolama – Bordür

Msd Elektrik Sistemleri

Alçı, Boya, Dekorasyon

MSD Elektrik Sistemleri olarak komple iç tadilat işleri, Mağaza tadilatı, Ev tadilatı, Ofis tadilatı, Anahtar teslim tadilat işleri, dekorasyon, ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, sıva ve boya işleri, mantolama, ses yalıtımı, Mutfak ve Banyo tasarımı, PVC doğrama, Çatı Yalıtımı, Kartonpiyer, Asma Tavan, Bölme duvar, Fayans seramik döşeme işleri, Sıhhi tesisat, Elektrik tesisatı, Doğalgaz tesisatı, iç cephe mantolama, dış cephe mantolama aklınıza tadilat ve dekorasyon hakkında ne geliyorsa uyguluyoruz. Tadilat işlerini tek elde toplayarak fiyattan ve zamandan kazanıyorsunuz.   

MDS Elektrik Sistemleri İstanbul olarak bir diğer verdiğimiz hizmet ise ev dekorasyonudur. Evinizin işyerinizin veya ofisinizin tüm elektrik işlerinin bitiminden sonra onu takip eden diğer bir iş dekorasyondur. Ev duvarları boyama, duvar alçıları gibi hizmetlerimizi uzman kadromuzla beraber yapmaktayız. Evinizin restoresi duvarların tadilati alçı boya işlemleri en güncel renklerle boyanır ve istediğiniz renklerle size teslim edilir.

MSD Elektrik Sistemleri evinizin veya işyerinizin tüm restore bakım tamirat tadilat gibi işlerini tek bir firma adı altında düzenler ve size kolaylık sağlar.

Acil Boya Dekorasyon 

Dekorasyon Referanslarımız

Konuşmayı Başlat
1
Bize Whatsapptan Yazın
Canlı destek için aşağıdaki butona tıklayınız.