}

7/24 Teknik

Servis Hizmeti

msdelektriksistemleri
@gmail.com

BİZE ULAŞIN

0543 448 61 70

MSD Endüstriyel Havalandırma Sistemleri

Ticari Mutfak Davlumbazı – Egzos Fanı – Makyaj Hava Birimi – Yangın Söndürme Sistemi – Davlumbaz Filtre Temizleme – Sulu baca filtre Havalandırma Sistemleri – Davlumbaz Havalandırma Sistemleri – Baca Havalandırma Sistemleri – Duman ve Koku Giderici Havalandırma Sistemleri – Fan ve Motor Havalandırma Sistemleri – Havalandırma Kanalı Sistemleri – İklimlendirme, Isıtma ve Soğutma Havalandırma Sistemleri – Menfez ve Panjur Havalandırma Sistemleri – Toz Toplama Havalandırma Sistemleri

Msd Elektrik Sistemleri

Endüstriyel Havalandırma Sistemleri

MSD Elektrik Sistemleri Endüstriyel Havalandırma hizmeti Kapalı çalışma ortamlarında oluşan kirli havanın ortadan kaldırılması ve bu havanın kontrolü amacıyla yapılan mühendislik kontrolü diye tanımlanmaktadır. Endüstri alanında havalandırma ise, iş yeri ortamlarında oluşan hava kirliliğini temizlemek için ısıtılarak ya da ısıtılmadan doğal havalandırma akımı veya mekaniksel bir akım yardımı ile kirli havanın ortamdan dışarıya atılması amacıyla kurulmuş mekaniksel sistemlerdir. Endüstriyel havalandırma insanlara, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak, kirletici faktörlerden ( toz, duman, gaz vb.) arındırmak amacıyla kullanılır. Dükkan Havalandırması Restaurant Havalandırma Sistemleri, Lokanta Havalandırma Sistemleri, Fabrika Havalandırma Sistemi, Ocakbaşı Havalandırma Kurulumu, Hava Takviyesi ve Devirdaimi gibi hizmetleri uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize sağlamaktadır.

Endüstriyel mutfaklardaki görevlerin çoğu nispeten basit aletlerle gerçekleştirilir. Ocaklar yemek pişirmek için bir alev sağlar, buzdolapları yiyecekleri soğuk tutar ve bıçaklar kesilir. Ancak bu ilkenin en önemli istisnalarından biri ticari bir mutfak havalandırma sistemidir. Havanın kaçmasına izin veren basit bir kutu gibi görünen şey aslında, verimli havalandırma için birlikte çalışması gereken birbirine bağlı parçaların karmaşık bir sistemidir. Endüstriyel mutfağın zorlu ortamında, çalışma ortamını güvenli ve temiz tutmak ve aynı zamanda pahalı ekipmanları hasarlı yağ birikiminden korumak için etkili bir davlumbaz sistemine güvenmek çok önemlidir. Neyse ki üreticiler artık daha hafif, daha dayanıklı ve bunlara uygulanan katı talepleri daha iyi karşılayabilen havalandırma sistemleri üretiyorlar. Ticari bir mutfak havalandırma sisteminin çalışmasını sağlamak için gerekli duman ve molozların giderilmesi karmaşık bir işlemdir. Bir egzoz sisteminin çok sayıda çalışan kısmı vardır; ekipman doğrudan pişirme yüzeyinin yukarısında başlar ve binanın çatısına kadar uzanır.

Acil 7/24 Havalandırma Servisi

Havalandırma Referanslarımız

Konuşmayı Başlat
1
Bize Whatsapptan Yazın
Canlı destek için aşağıdaki butona tıklayınız.